Početak školske godine 2021./2022.

Poštovani roditelji, dragi učenici, u ponedjeljak, 6. rujna u 8 sati počinje prvi nastavni dan za učenike od 2. do 8. razreda koji će u 9.30 sati imati povratak kući.  Prijevoz učenika putnika će biti organiziran na isti način kao i prošle godine. Za učenike prvog razreda prvi nastavni dan trajati će od 10.00 do 10.45. Učenici će taj dan u školi preuzeti udžbenike, dobiti važne upute i obavijesti od razrednika. Svi učenici su obvezni nositi maske u autobusu, pri ulasku u školu i korištenju zajedničkih prostorija škole. U učionici učenici neće nositi maske. Svima želimo sretan početak školske godine 2021./2022.

objavio: Administrator   datum: 2. 9. 2021.