Dan kruha i zahvalnosti za plodove zemlje u PŠ Pridvorje

Dana 17. listopada učenici PŠ Pridvorje imali su integrirani dan na temu Dani kruha i plodova Zemlje. U sklopu aktivnosti tijekom nastavnog dana učenici su pripremili izložbu svojih radova te su učenici i učiteljice tajnim glasanjem izabrali najbolju košaru s jesenjskim plodovima i najbolji kruh/pecivo. Svi su učenici bili jako kreativni i nije bilo lako iizabrati najbolje. Sa svojom životinjskom farmom učenik Ivan Letunic, 2.r., osvojio je prvo mjesto u kategoriji Kruh i pecivo, a učenica Iva Dragic,2.r., osvojila je prvo mjesto u kategoriji Košara s plodovima Zemlje. Nakon glasanja svi su učenici s učiteljicama imali zajednički doručak gdje su blagovali domaće kolače, kruh s domaćim marmeladama, voće i čaj s medom. Na satu Hrvatskog jezika ucenici su obradili tekst na temu Kruh i plodovi Zemlje, likovno se izrazili te zapjevali prigodne pjesme. U školi  je bilo jako zabavno. Zahvaljujujemo roditeljima koji su nas i ove godine podržali.Više o tome u foto-galeriji.

objavio: Administrator   datum: 19. 10. 2016.