Božićna priredba u PŠ Dubravka

I ove godine, 22.prosinca u PŠ Dubravka održana je božićna priredba. Učenici sa svojim učiteljicama vrijedno su se pripremali za taj bitni dan. Ukrašavali su svoje učionice i marljivo uvježbavali svoje točke. Trud uvijek donese uspjeh pa ga ni ovog puta nije manjkalo. Okupilo se tu puno članova njihovih obitelji koji su pozorno pratili svoje najdraže. U kratkom vremenu koje su imali pred sobom, učenici su postali pravi glumci,pjevači i plesači. Našlo se tu  raznolikih igrokaza,recitacija i pjesama. Svojom zajedničkom plesno-pjevnom točkom zaželjeli su svima sretan Božić. Osmijesi na licima prisutnih i pljesak govorio je više od riječi. Gospar Mijo Radović sa svojim klavijaturama, gitarom i svojim glasom je također pridonio atmosferi te podigao priredbu na jednu veću razinu.Ovim putem mu se još jednom zahvaljujemo! Više o priredbi u fotogaleriji.

objavio: Administrator   datum: 23. 12. 2016.