Radost Božića u matičnoj školi

Pred nama su božićni blagdani. Božić je blagdan obitelji, mira i radosti. Božić je susret u kojem se svi trebamo naći otvorena srca. To je vrijeme kad se trebamo sjetiti onih koji su ponekad zaboravljeni. U dubini svoga bića svaki čovjek žudi za blizinom, toplinom, dobrotom, prihvaćanjem. Radost Božića osjeća se ovih dana i u našoj školi kroz različite aktivnosti.  Kroz pjesmu, ples i igrokaze naši učenici su u četvrtak, 22. prosinca prenijeli dio božićna čarolije na nas. Srca ispunjenih toplinom i s osmijesima ispratili smo još jednu božićnu priredbu. Više o tome u fotogaleriji.

objavio: Administrator   datum: 23. 12. 2016.