Učenici PŠ Pridvorje sa Smibom u Smibu

Edukativno-zabavni časopis Smib svojim temama vjerno prati nastavni plan i program Prirode i društva i Hrvatskog jezika, a nudi i sadržaje za druge predmete razredne nastave. Zato se njime redovito koriste učenici 2. razreda Područne škole Pridvorje koji u svojoj kolekciji imaju zavidan broj Smibova. Zanimljivi i raznoliki tekstovi iz Smiba izvrsno su im pomagalo za prepričavanje i izlaganje, a služe im i za vježbanje izražajnog čitanja. Zabavne stranice Smiba dobra su im i razbibriga tijekom odmora.  Učenici Područne škole Pridvorje su nam pokazali u novom broju Smiba koliko su vjerni tom edukativno-zabavnom časopisu. Više o tome u Smibu.

objavio: Administrator   datum: 25. 1. 2017.