Međuopćinska smotra LiDraNo 2017.

Međuopćinska smotra literarnih, dramskih i novinarskih radova – LiDraNo 2017. održana je 6. veljače u Domu kulture Cavtat. Sudionici ove smotre bili su OŠ Gruda, OŠ Župa Dubrovačka i OŠ Cavtat.

Glumci, literati i novinari naše škole predstavili su se u najboljem izdanju i izborili odlazak na županijsku razinu LiDraNo 2017. koja će se održati u Kazalištu Marina Držića, 16. veljače.2017.

Za Županijsku smotru LiDraNo 2017. predloženi su slijedeći radovi naših učenika:

LITERARNI RADOVI:

1. Nepredvidljiva jesen, Vlaho Bronzan, 7. razred, (Mentor: Paulina Kisić Pendo)

2.Moje čarobno putovanje, Ilia Letunić, 5. razred, (Mentor: Paulina Kisić Pendo)

NOVINARSKI RADOVI:

1. Meštar od crevaja, Nika Mujo, 8.razred, (Mentor: Marijana Šerkić Despot)

2. Novi starački dom na Grudi, Antun Pendo, 6.razred, (Mentor: Ana Veselić)

3. Glazba u genima, Lara Mihaljević, 8. razred, (Mentor: Paulina Kisić Pendo)

POJEDINAČNI SCENSKI NASTUP:

1. Doba odrastanja, monolog,  Ilia Letunić, 5,r. (mentor: Paulina Kisić Pendo)

Čestitamo učenicima i mentorima, a svima puno uspjeha i radosti u radu i ubuduće!

Više o tome u foto-galeriji

objavio: Administrator   datum: 9. 2. 2017.