Integrirani dan na temu Maškare u PŠ Pridvorje

Učenici Područne škole Pridvorje na pokladni utorak su obilježili Ultime od maškara integriranim danom na temu Maškare. Na satu Likovne kulture kombiniranom tehnikom izrađivali su klauna, na satu Hvatskog jezika obradili su tekst Pepelnica i Fašnik, a na satu Glazbene kulture učili su pjesmu „Fašnički ples“ te su se zabavili maškaranim plesom sa stolicama. Uz zabavu, igru i učenje učenici su se počastili tradicionalnim fašničkim slasticamav- krafnama. Bilo je veselo družiti se sa vilama, gusarima, vilenjacima, kaubojima, vitezovima i jedan dan u godini biti netko drugi.

Više o tome možete pogledati ovdje.

objavio: Administrator   datum: 1. 3. 2017.