Lutkarski mjuzikl "Pravi prijatelj"

U srijedu, 8. ožujka učenici od prvog do četvrtog razreda naše škole pogledali su lutkarski mjuzikl "Pravi prijatelj.". Mjuzikl je jedna od niza predstava Produkcije Z- lutkarskog kazališta iz Splita, koje priređuje predstave za djecu iz škole i vrtića. U ovom mjuziklu sa 18 songova učenici su kroz niz zanimljivih situacija prepoznali vrline pravog prijatelja. Uz već poznate likove iz bajki: Pinokia, Cvilidretu, Petra Pana, Mačka u čizmama, vilu i vuka naš glavni junak Marko ipak se odlučio za prijatelja Darka. U Darku je pronašao prijatelja koji možda nije poznat, ali ga savjetuje, pomaže mu, pazi ga i štiti. To i jest pravo prijateljstvo. Učenici su razumijeli poruku i na kraju predstave, uz prigodnu pjesmicu zagrlili svog prijatelja.

objavio: Administrator   datum: 10. 3. 2017.