Naš školski zbor na smotri kolendara

Radionica "Smotra kolendara" koju je organizirao Grad Dubrovnik u suradnji s osnovnom školom Marina Držića održana je u srijedu, u sportskoj dvorani osnovne škole Marina Držića. Cilj radionice je njegovanje tradicije koja nastoji potaknuti očuvanje kolende kao vrijednog segmenta nematerijalne baštine. Kao gost smotre bio je naš školski zbor pod vodstvom profesorice glazbenog Mihaele Vlajki Lozić, koji je pjevao Cavtatsku kolendu. Više o tome na linku:

Video snimak nastupa našeg zbora se nalazi u prilogu.

Priloženi dokumenti:
video-b3f4779a3f528140e3d5d1f36a3b6720-V.mp4 (15.56 MB)

objavio: Administrator   datum: 14. 12. 2017.