OBAVIJEST o upisu u I. razred školske godine 2018./2019.

Mole se roditelji/skrbnici djece dorasle za upis u prvi razred za školsku godinu 2018./2019. da dođu na Roditeljski sastanak koji će se održati u srijedu, 31. siječnja 2018. u 16:00 sati u Osnovnoj školi Gruda.

Potrebno je donijeti:

1. Kopiju osobne iskaznice djeteta ili jednog roditelja (odnosno odgovarajuću  potvrdu o prebivalištu ili prijavljenom boravištu)
  2. Kopiju rodnog lista djeteta (datum izdavanja nije bitan)
  3. Ispunjen obrazac „Zahtjev za uvrštavanje djeteta na popis djece školskih obveznika“ (nalazi se u prilogu).

Stručno-razvojna služba škole

Napomena:

U I. razred školske godine 2018./2019. u osnovne škole na području Dubrovačko- neretvanske županije upisat će se djeca koja imaju prebivalište, odnosno prijavljeno boravište na području koje pripada pojedinoj osnovnoj školi i to:

• djeca koja do 01. travnja 2018. godine imaju navršenih šest godina života,
  • djeca koja do 31. ožujka 2018. godine nemaju navršenih šest godina života, ali  koja  do 31. prosinca 2018. godine navršavaju šest godina života ako to, na zahtjev roditelja ili skrbnika  i na prijedlog stručnog povjerenstva, odobri Ured državne uprave,
  • djeca kojima je za školsku godinu 2017./2018. rješenjem Ureda državne uprave odgođen upis u prvi razred osnovne škole.

objavio: Administrator   datum: 22. 1. 2018.