Roditelj u nastavi

U četvrtak, 8. ožujka Područnu školu Pridvorje posjetio je roditelj-vatrogasac Antun Radin, djelatnik Vatrogasne postrojbe Dubrovnik. Prema školskom planu i programu učenici drugog razreda su obrađivali nastavnu temu Zaštita od požara, a budući su imali jako puno pitanja gdin Radin je održao predavanje te odgovorio na njihovu znatiželju. Bilo je jako zabavno vidjeti vatrogasca pod punom vatrogasnom spremom i naučiti od kojih se djelova sastoji te čemu koji dio služi. Naučili smo koji su uzroci požara, kako se zaštitit od istog, što učiniti u slučaju požara te što nikako ne smijemo raditi. Hvala našem roditelju vatrogascu što se odazvao na naš poziv. Lijepo je kad nam roditelji pomažu u nastavi.

objavio: Administrator   datum: 10. 3. 2018.