Trećaši u posjetu županiji i u obilasku grada

U srijedu, 25. travnja učenici trećih razreda naše škole išli su u Dubrovnik, u posjet županiji te u obilazak zidina i kulturno-povijesnih spomenika našega grada. Učenici su u skladu s nastavnim planom i programom posjetili Ured župana. U Palači Ranjina ih je srdačno dočekala zamjenica župana gdja Marevic, koja  je na zanimljiv i poučan način objasnila rad županije i koje su dužnosti župana. Nakon vrijednog poučavanja i čašćenja slatkišima slijedilo je zajedničko fotografiranje. S lijepim uspomenama i novim iskustvom zadovoljni su  pošli svojim kućama. Zahvaljujemo se domaćinima na lijepom dočeku. Više o tome ovdje i na:

objavio: Administrator   datum: 26. 4. 2018.