Ilia Letunić pobjednica na Županijskom natjecanju u čitanju naglas

U četvrtak, 8. studenog naše učenice Karla Koče, 3. razred (mentorica Mihaela Smišljan) i Ilia Letunić 7. razred (mentorica Paulina Kisić Pendo) su sudjelovale na Županijskom Natjecanju u čitanju naglas u Čitaonici Narodne knjižnice Grad. Natjecalo se 17 osnovnoškolaca u dvije kategorije za pobjedu i odlazak na šesto Državno Natjecanje u čitanju naglas. Učenica Karla Koče je pohvaljena za nastup u mlađoj kategoriji a Ilia Letunić je bila najuspješnija u kategoriji od 6. do 8. razreda. Čestitamo učenicama i mentoricama! Više o tome ovdje.

objavio: Administrator   datum: 11. 11. 2018.