Susret s književnicima

U petak, 4. listopada našu školu su posjetili rado viđeni gosti - gospođa Mirjana Smažil Pejaković i gospodin Stijepo Mijović Kočan, bračni par književnika. Učenicima petog razreda književnik Stijepo Mijović Kočan predstavio je zbirku pjesama E da mi je, a književnica Mirjana Smažil Pejaković je učenicima četvrtog razreda predstavila roman za djecu Mačak stihotvorac. Ugodnu atmosferu učenici su upotpunili ozbiljnim pitanjima za goste o njihovu pjesničkom životu i stvaralaštvu. Zainteresiranim pogledima, uzbuđenošću i tišinom učenici su nam pokazali koliko su ovakvi susreti bitni za njihovo odgojno obrazovno sazrijevanje. Zahvaljujemo posjetu književnicima koji su obogatili ovaj školski dan učenicima i učiteljima. Nadamo se ponovnom susretu s književnicima kako bi svoj rad i iskustvo prenijeli i nekim novim generacijama.

susret_s_književnicima

objavio: Administrator   datum: 5. 10. 2019.