Amor u knjižnici

I ove godine Dubrovačke knjižnice su krajem siječnja raspisale Natječaj za najljepšu ljubavnu pjesmu pod nazivom „Amor u knjižnici“, a svečana glazbeno-pjesnička večer održana je 13. veljače u prostorijama knjižnice. Na svečanosti svoje pjesme pročitale su i učenice 6. razreda naše škole, Marija Bećir („Ljubavna slika“) i Viktorija Agović („Ljubav“). Cilj natjecanja „Amor u knjižnici“ je poticanje  i promoviranje literarnog stvaralaštva mladih te stvaranje prigoda u kojima se mogu upoznati s osobama sličnih interesa i s njima podijeliti svoja iskustva.

objavio: Administrator   datum: 14. 2. 2020.