O Prirodoslovnom muzeju u PŠ Popovići

U srijedu, 10.05. su PŠ Popovići posjetile kustosica i muzejska pedagoginja iz Prirodoslovnog muzeja  u sklopu programa 28. Edukativne muzejske akcije i održale edukativnu radionicu s učenicima. Cilj im je posjetiti male područne škole koje nemaju priliku sudjelovati u muzejskim pedagoškim programima. Učenicima su predstavile rad muzeja, održale  radionicu te podijelile edukativne listiće. Učenici su uživali u brojnim zbirkama životinja koje su promatrali uz povećala. Ovo nam je bilo  zanimljivo iskustvo koje itekako želimo ponoviti.

objavio: Administrator   datum: 10. 5. 2023.