Terenska nastava učenika nižih razreda

U srijedu, 27. rujna učenici od prvog do četvrtog razreda išli su u posjet Postaji granične policije Gruda te Punionici vode "Viva."  U PGP Gruda dočekali su ih zaposlenici koji su im pričali o svom zanimanju. Pokazali su im vozila i opremu. Najzanimljiviji dio bio je posjet pritvoru. Policijski službenici uspjeli su zaintrigirati mnoštvo djece. Nakon posjeta, mnogi od učenika imaju želju baviti se tim zanimanjem. Uz stručno vodstvo u Punionici vode " Viva" učenici su gledali cijeli proces punjenja vode u boce. Promatrali smo strojeve kako pušu boce, peru ih, lijepe etikete, stavljaju čepove, zamotavaju u pakiranja. Vrijedne ruke radnika slažu ih na palete te na kraju odvoze kamionima na police trgovina. Učenici su na poklon dobili po bocu vode koja im je šetnju mjestom učinila još ljepšom.

objavio: Administrator   datum: 2. 10. 2023.