Obilježen Dječji tjedan

Danas djeca odrastaju u izazovnijem okruženju nego prije, suočena s brojnim nesigurnostima na svim razinama koja mogu djelovati i izazvati osjećaj bespomoćnosti. Zbog toga su im potrebni sveopća zaštita i poticaji odraslih kako bi zdravo odrastala i razvila odgovornost prema sebi i drugima, no trebaju i priliku da ih se sasluša što imaju reći o temama koje se tiču njih samih. U sklopu Dječjeg tjedna u petak, 6. listopada su učenici razredne nastave Osnovne škole Gruda pisali poruke odraslima. Još jednom smo naglasili važnost druženja, zajedništva i međusobne povezanosti. Dio učeničkih radova možete vidjeti u holu škole.

objavio: Administrator   datum: 9. 10. 2023.