Terenska nastava učenika razredne nastave

Dana 10. listopada učenici svih razreda od 1.do 4.razreda naše matične i područnih škola išli su na terensku nastavu. Krenuli su od Kojan korala u Radovčićima do igrališta u Popovićima gdje su održali dječje igre u sklopu Dječjeg tjedna. Šetajuci se poučnom stazom vidjeli su konje i ponovili sadržaje iz Prirode i društva te imali priliku naučiti nešto novo. Učenici su imali i posjet rukometnog kluba Ardiaei koji im je prezentirao rukomet kao novu izvanškolsku aktivnost u našoj dvorani. Ova terenska nastava prošla je ugodno uz znanje, druženje i sportske aktivnosti na otvorenom.

objavio: Administrator   datum: 11. 10. 2023.