Županijsko natjecanje u čitanju naglas

Nakon tri godine pauze, u petak 20. listopada u Narodnoj knjižnici Grada održano je 8. županijsko natjecanje u čitanju naglas. Natjecanje se odvija u dvije kategorije, od trećeg do petog razreda i od šestog do osmog razreda. Ukupno je sudjelovalo 16 učenika iz jedanaest osnovnih škola; po osam u svakoj kategoriji. Našu školu predstavljali su Marieta Milas, učenica četvrtog razreda, pod mentorstvom Mihaele Smišljan i Miho Radin, učenik osmog razreda, pod mentorstvom Pauline Kisić Pendo. Kao što smo i priželjkivali, naši učenici predstavili su se u najboljem svjetlu. Ovdje posebno trebamo istaknuti i pohvaliti briljantan nastup Miha Radina koji je u starijoj kategoriji osvojio drugo mjesto.

Čestitamo našim učenicima i njihovim mentoricama na izvrsnom nastupu i postignutom uspjehu! Više o tome ovdje:

objavio: Administrator   datum: 24. 10. 2023.