Terenska nastava 2. razreda

Dana 31.1. 2024. učenici drugih razreda išli su na terensku nastavu u Dubrovnik. Nastava je započela na bazenu PK Jug gdje su zajedno s trenerima odradili sat TZK - plivanje. Neki učenici su pokazali iznimne vještine u plivačkim tehnikama. Nakon plivanja Gruškom obalom su došetali do Luke Dubrovnik gdje su vidjeli i čuli puno o pomorskom prometu. Tijekom obilaska bezgraničnog područja imali su priliku vidjeti policijskoj psa uz pratnju trenera koji im je demonstrirao njihov posao. Terensku nastavu završili su na Autobusnom kolodvoru Dubrovnik gdje su uočili razlike i sličnosti s brodskom lukom.

objavio: Administrator   datum: 1. 2. 2024.