Sjećanje na žrtve Holokausta

Ujedinjeni Narodi 2005. godine donijeli su Rezoluciju kojom je 27. siječnja proglašen Međunarodni  dan sjećanja na žrtve holokausta.  Na ovaj datum 27. siječnja 1945. godine oslobođen je najveći koncentracijski logor Auschwitz.  Ovaj datum postao je dan kada se diljem Europe prisjećamo svih žrtava koje su stradale u holokaustu. Ove godine u obilježavanju Dana sjećanja na sve žrtve holokausta uključili su se učenici 8.razreda. U suradnji sa djelatnicima Policijske uprave Dubrovačko-neretvanske na satovima povijesti učenicima se na tu temu prikazala Powerpoint prezentacija.

objavio: Administrator   datum: 9. 2. 2024.