Pokladni utorak u PŠ Dubravka

Učenici  2. razreda odlučili su napraviti iznenađenje za svoje prijatelje, učenike prvog i trećeg razreda. Napravit će prikle i prirediti zabavu kakva i priliči zadnjem danu poklada! Učionicu su pretvorili u kuhinju, a oni su postali pravi mali vrijedni kuhari. Raspodijelili su svoje uloge i krenuli s radom. Čitajući provjereni recept dodavali su jedan po jedan sastojak sve dok tijesto nije bilo spremno za daljnju obradu. Vrijedne su ručice potom svoju učionicu presvukle u mjesto za zabavu. Prerušeni u svoje najdraže kostime pokucali su na vrata susjedne učionice. Zabava je mogla početi! Častili su se priklicama i jedni drugima pokazivali nove plesne korake u ritmu veselih pjesama. U trenu je i sama učionica zaplesala od sreće. Slatkim su paketićem razveselili i prijatelja koji nije u školi. Razvučenih usana i punih srca još jedan školski dan priveden je svome kraju. Više o tome ovdje.

objavio: Administrator   datum: 14. 2. 2018.