REZULATI NAŠIH UČENIKA NA ŽUPANIJSKIM NATJECANJIMA

NATJECANJE IZ FRANCUSKOG JEZIKA

1.mjesto, učenica Ana Matijašević     voditeljica Jele Stanović

NATJECANJE LIDRANO

---Kategorija skupni scenski nastupi - osnovne škole

Predloženi za državno natjecanje samostalni rad dramske skupine, učenici 8. razreda OŠ Gruda IZGUBLJENA GENERACIJA

Lucija Ljubić, Kate Tia Divizić, Ana Matijašević, Petra Matijašević, Mija Švago, Lucijana Kukuljica, Antonela Đurić, Mario Grmoljez, Mihael Klaić, Mario Marić.

---Kategorija školski listovi - osnovne škole

Predložen za državno natjecanje školski list „Tintilinić“, urednica Lucija Ljubić, voditeljica Ana Bareza i Jelena Vlahović.

--- Kategorija samostalni novinarski radovi - osnovne škole

učenica Ela Njiruć, rad LJUDI NAHVAO, LJUDI NA ZBILJ.

NATJECANJE IZ POVIJESTI

Kategorija samostalni istraživački rodovi - osnovne škole

3. mjesto, učenice Ana Matijašević, Petra Matijašević, Kate Tia Divizić, Paula Cvjetković, Lucija Ljubić, Antonela Đurić, Mija Švago, Lucijana Kukuljica, voditeljica Marija Prlenda.

NATJECANJE EKO KVIZ „LIJEPA NAŠA“

3. mjesto, učenici Kate Tia Divizić, Stanka Vodopić, Marijela Antunovič i Lucija Karaman, voditeljica Ana Ćavar.

NATJECANJE IZ MATEMATIKE

Učenici Ela Njirić, Patricija Đuraš, Josipa Monković, Katarina Miljak, voditeljica Marijana Brailo.

Učenici 4. razreda  Ana Njirić, Paula Ucović, voditeljica Marija Macan.

NATJECANJE U ŠAHU

4.mjesto, učenici Mario Sekondo, Mario Uroš, Miho Ucović, Petar Čučuk, Dominik Luka Šačić i Martin Bećir, voditelj Duško Lolić.

NATJECANJE IZ GEOGRAFIJE

1.mjesto- Lucija Ljubić; 4. mjesto - Andro Car; 5. mjesto - Lucijana Kukuljica; 10. mjesto - Pero Mazavac; 14. mjesto - Vlaho Đivanović. Voditeljica Ana Ćavar.

objavio: Jelena Vlahović   datum: 2. 3. 2009.